JJ jsme v Česku, Macinka řádně zadá úředníkovi , tak aby sám nemusel jít na dva roky na tvrdo za maření úředního rozhodnutí, úředníkovi se však nezadaří, okamžitá výpovĚĎ a nejtvrdší možná sankce ve výši 3 měs. platů, s nástupem ke Chladovi ihned! JO když může hradopodšpilasovská mafie džejárovat, tak my též, na hrubý pytel, hrubá nepřihláška!
Jo tak Babiš předpokládá.
Zase aby dělal někdo jeho práci. Ale v pohodě maximálně nepojede estébák a nebo ten rozmazlený fracek kočička. A počet bude stále stejný.
A ještě počítám že pojede nosič kufru Turek. 🤣🤣
Macinka možná přijde s tím, že Pavla nepřihlásili, že to nešlo, protože Macinkovi se vybila v mobilu baterie a Turkův mobil zrovna koluje někde v hospodě.
401