

Ví Micinka, že je až na 10.mistě podle protokolu a prezident na 1.mistě? Nebo je takový ťulpas, že nebude respektovat ani protokol summitu NATO?🤣🤣🤣
K Burešovi. Směšný vy i vaše vláda jste už dávno. Světový tisk vás zesmešňuje od doby, kdy vaše diletantská vláda odmítla pustit prezidenta, hlavu státu, do Ankary. To by si žádná normální vláda nikdy nedovolila. Směšní jste už dávno, ne až teď.

Micinka se ostudně vyjádřil k Ústavním soudu, je to až za hranou a měl by být za poplašnou zprávu náležitě potrestán. Něco takového se tady ještě nestalo. Hnus.
Ale dezoláti píši pořád o Fialovi. To už mají švába na mozku nebo co. To se pana Fialy vůbec netýká. Ubožáci.

Je to správně rozhodnutí soudu, ale zároveň je něco zhnilého a trapného ve státě českém, který ovládá slovenský mafián, japonský popelář a sekundují jim drzí spratci z výfukářů. Od r.1989 tady taková šílená vláda nebyla, a že každá měla nějakou podivnost. Ale toto dnes, to je neurvalé zmocnění se státu...

Pavla tam nechtěli nejen proto, aby je nulky nepřevyšoval, ale aby nebyl svědkem Burešova lhaní.
Po návratu by Bureš mohl svým koblihám nalhávat cokoliv. Jako doposud.
2