

Chápu počasí a vzniklé nebezpečí nikdo neovlivní nicméně pokud si koupím jízdenku na konkrétní způsob dopravy který je podstatnou částí programu tak je to riziko podnikání a nikoli zákazníka taky nepůjdu místo Metaliky na Depeche Mode a budu chtít vrátit peníze

Čtyřprocentní Micinka si myslí že o něčem rozhoduje asi by se měl probudit z rauše a odtáhnout
6