Cože? Náckové mají právo. Na co?
8,6 milionu jsou životní úspory. Tak to asi dělám něco špatně.
Oznámila na policii. A to má smysl? Ukáže, že to nemá v hlavě v pořádku a stejně nic nedostane.
A koho budou trestat? Rodiče, nebo dítě?
Bureši, ty tvý kamaráde jste jedničke.
Nějak jsem nepochopil ten čas 4:15. Pokud to byl Ryainair, tak v pohodě v 5:30.
Koho jejich problémy zajímají.
ChatGPT, to jako vážně? Ten už dávno prohrál boj o prvenství. Za mě nepoužitelné.
Bureši. Máš v týmu samí jedničky.
To je zase slint. A co mladé trápí, aby si šli zaběhat?
Ve spravedlivou justici věřím. Nevěřím v Bureše, Okamuru a Nacinku.
To jsou dobrý kecy. A kde je to pivo za 20 Kč?
Cože? Náckové mají právo. Na co?
57