

Nesmysl, trestat klub po x letech za činy které měl údajně spáchat hráč který nebyl ani členem Karvinského mužstva! A pokud jde o toho druhého tam můžou trestat a i klidně souhlasím pokud mají důkazy a soud to potvrdí, nemam s tím problém. Ale zatím vaří jen z vody a novináři cucají fantasy magorie. Jasné je jen to že na určitých místech úspěch Karviné nevoní. A jde o hodně milionu

Tak aby ne, peníze se jinak neudělají