

Nejsem z těch co neustále mají potřebu něco komentovat. Ale ....To je tak když vidíte na čerpací stanici a ze začátku několik dní zdražovali až 3 x denně , aniž by tankovali....a to bylo v pořádku? To jim nevadilo že se proti tomu neudělala opatření . A teď když se udělala ,tak pumpaři brečí jako naše minulá vláda a přestávají prodávat naftu...doufám že si dobře zapamatujeme kde dnes můžeme natankovat . Tam kde ne, se pumpě vyhnul obloukem. Krásný den všem 🌞🍀🍀

StarDance je taneční soutěž a nemělo by se hodnotit podle sympatií. V této soutěži se tak neděje. Ten kdo umí tančit ( a moc hezky ) musí z kola ven a ten kdo neumí tam stále je a slečna Ptáčková bohužel co se týče tance si může podat ruce s panem Hartlem. A také je škoda že nám televize neukazuje počet hlasů, které každá dvojice dostala. Možná bychom se divili.

Zase se někomu kdo umí nepřálo. Škoda....bohužel se nehodnotí tanec...ale sympatie. A proč nám ČT neukáže jak jsme my diváci hlasovali, možná bychom se divili proč slečna Ptáčková , jejíž taneční kreace jsou za mě na bodu mrazu, tuto soutěž ještě neopustila.

Tak tohle už je přes čáru 😔 jim nestačí 25 000,-??? Tento článek je výsměchem pro všechny kteří žijí na hraně životního minima!!! Jsou rodiny,kdy děti pomalu neznají svého otce, protože má dvě nebo tři práce aby je uživil . A oni? Sedí si na zadku v teple a práci od-do a jdou domů......a nebo kadeřník, manikúra,pedikúra.....ne nezávidím jim to....i přesto že skoro po 40 letech ve zdravotnictví je můj důchod necelých 17 000,- Kč. Žiju a užívám si. A jestli...

Paní Kateřino 👏👏👏, lépe bych se k tomu nevyjádřila🍀
338