

Lepí na sebe podivné existence a pak se diví ??? Ale oni jsou pro něj velmi potřební. Je to ostuda ,v zahraničí nejsou hloupí. Nemusí jim napovídat,že škodí někdo jiný a ne on. A předběžné opatření je právě rychlé, třeba v případě odebrání dětí. To se má čekat ? Na co ? Používají toto všechny soudy,a je na nich , jak situaci celkově posoudí . A nakonec, všem chybí slušné chování. Souboj názorů není bitka. Ať se raději přihlásí k zápasu MMA.

Macinko,vem si plenu , už brzy se pokálíš vzteky.
1