

Mimořádně nešťastna byla přima volba prezidenta a nasledné zvoleni vlastizradneho Pavla
Plete si parlamentní systém s prezidentskym. Doufam ze neuspeje a nikam nepojede uz z principu.
Jeste by mu mohli zkrouhnout finance na hradní vylohy!

Ministři a posranci by mluvili jinak kdyby byli podřezaní jejich příbuzní nebo kdyby vedle těchto podřezávaču bezprostředně žili
Jestli politici kteri jsou za to kralovsky placeni nic neresi tak si to lidi budou resit sami…trpelivost dochazi
Nedivim se jim at se jdou s politickou korektnosti vycpat popírání reality za asistence medií

Nemáme prezidentský systém Pavel se nikdy nemel stát prezidentem, přímá volba nikdy nemela být. Ted si Pavel myslí že je monarcha.
Jeste by mu měli okleštit peníze na hradní výdaje at si panáček nevyskakuje!
2