

Po zhlédnutí diskuse musím konstatovat, že drtivá většina těch kvičitelů zde by neměla mít ani volební právo. Tito lidé jsou jen tupá lůza, která nezná ani ústavu české republiky. Natož jiné další zákony. Nedokáží spočítat ani trojčlenku a jejich písemný projev se limitně blíží nule. Bez těchto znalostí se nelze relevantně při volbách rozhodovat a tito lidé volí pouze na základě svých emocí. Taková demokracie je k hounu, vede totiž k vládě lůzy. 😉

Co ten motoklaun furt nechápe? V ústavě je to poměrně jasně napsáno 🙂
Moc výkonná - Prezident republiky
Článek 54
(1) Prezident republiky je hlavou státu.
Článek 63
(1) Prezident republiky dále
a) zastupuje stát navenek,...

No, pochopitelne, na summity NATO jezdil vzdy prezident vykonavat svou ustavni povinnost. Cili predbezne opatreni ocekavatelne, jak pak US rozhodne do budoucna se uvidi. Tahle zdrzovaci taktika Babisovi moc nepomohla, mysleli si, ze to odlozi co nejdele, aby to US nestihl rozhodnout, mohlo byt uz rohodnuto davno, takto pan prezident pojede 🙂 Macimutter utrel

Podle mezinárodních standardů (vycházejících z tradic a Kodexu diplomatického protokolu) má hierarchie představitelů států na vrcholných akcích následující strukturu: