Jo jo jak se do lesa volá...
Jednoduché ledé už mají politiků dost a proč asi!!
Horší jak malé děti, fakt to jsme dopadli oni se budou stále dohadovat a my to platit!k čemu je máme??????
Chudák čuník.
Rusko hned po napadení ukrajiny
To samé jako Hitler ten je naštěstí neměl.
To je pořád do kola
To se má čím chlubit 😆
No to si daňový poplatníci zapotí...
Hmm hlavně že on je čestný jako z tramp mobil 🤣😂🤣😂takový křáp který nikdo zatím nemá hlavně že vybral na zalohách 1,2 miliardy.
A chudáků to ani nepíšete co.
A to nás evropu chtěl do toho vytáhnout, no to by jsme si vydělali... je to nebezpečný trumpeta.
Jo jo jak se do lesa volá...
1