

Toto je opravdu vtipné, Pepa už úplně zapomněl, že jako prezident by se mohl alespoň pokusit být nestranným. Pokud chce obhajovat úřad prezidenta republiky z důvodu, aby mohl házet vládě klacky pod nohy, pak jen potvrzuje svou roli nasazeného agenta cizích zájmů a popírá veškeré zvyklosti, na které se tak rád odvolává. Bohužel věřím, že jeho ovečky klidně skočí ze skály, hlavně že antibabiš. Neuvěřitelně hloupá, je ta sebranka liberálních socialistů, pardon... Demokratů.

Z Ústavního soudu se stal holubník a v očích občanů ztratil jakoukoliv vážnost, tak to je! Můžeme děkovat Havlovi za to, co dnes zažíváme. Lidi jako Pavel, Baxa, ale taky třeba Metnar už neměli mít nikdy možnost získat politickou funkci. Bolševici na hradě i ve vládě jsou mor pro každou republiku.

Tyhle hloupé články bububu pokuta mne docela baví. Pokud vyhodím z auta bordel, tak nečekám pokutu, ale jsem prostě čuně. Jako kuřák ve voze skoro nekouřím, ale i přes to jsem pár vajglů už samozřejmě vyhodil a kdysi v devadesátých letech jsem to pálil na všechny strany. Pokud tu někdo píše,jak je vyděšen, když vidí vajgla vyhozeného z auta, tak se mu směji a měl by přemýšlet, jestli patří za volant. Co se týká poškození laku, to je opravdu nejspíš pouze...

Děkuji panu bývalému prezidentovi Klausovi a držím palce AFD!
1