A Sinner je v pohodě, moc pěkné
Hrozné tohle číst
Chytrý pán
Dobré, i když mrazivé čtení
Veškeré stereotypy seriálu blednou se stereotypy blog. Hrozné
Tohle je naprostý kreténismus především FIFY
Za mě STBák nepatří na Ministerstvo
Prasátko Luboše nemám rád už dlouho, od doby, kdy byl hnusný na Olgu Šipkovou. Hnusný vepř
I u takhle na první pohled nevinného článku mě dokáže překvapit míra cynismu plebsu naší společnosti.
Díky za článek!
Posílám podporu aspoň takhle na dálku!
Sbohem, Mistře
A Sinner je v pohodě, moc pěkné
7