

Poradit, jak kufr polepit? Je to přeci vyobrazeno na displeji u skeneru. Tedy alespoň například ve Vídni. Pro někoho překvapivé, pro někoho ne. Palubní lístky už jsou taky dávno elektronické, v aplikaci letecké společnosti. Z nich naskenujete kód, vyjede vám lístek na kufr, jdete k přepážce s pásem pro kufr, dle obrázku pásek nalepíte, položíte kufr na pás, naskenujete a (pokud je hmotnost kufru OK), kufr spokojeně odjíždí. Docela snadné. A pak se modlíme, ať se po cestě nezatoulá.

Jj, vadilo mu, že tam neletěli zástupci jeho firem a kamarádíčkové, aby si ještě víc nahrabali. Zároveň je potřeba, aby mu Ukrajina v zemědělské výrobě nekonkurovala. Copak to ta ženská něchape, či čo?
Paní taky dobrá, prý “rozhodla se zůstat v Praze.” Aspoň za profi úroveň lhaní by měla od Andreje dostat pochvalu.

OK. Proč novinář píše, že např. Bohuslav Svoboda za ředitelem stojí, když pouze říká, že na základě fotky nechce dělat předčasné závěry a potřebuje více faktů? To je přece solidní přístup založený na faktech a ověřených údajích. Ne podpora.

To je ego, co si o sobě ten Macinka myslí. Pán zeměkoule, který vleze lidem do jejich kulturního zážitku, i když by mohl předpokládat, jak to dopadne. Neměl tam vůbec co dělat, papaláš, který si bez respektu k místu dělá, co chce? Zbláznil se? Kolik mu je? Patnáct? Co tím chtěl dokázat? Komu tím chtěl prospět? Hraje si na misionáře a chce přesvědčovat nevěřící? Nebo si rovnou hraje na boha? Ať prostě dělá, co má a pořad nestrká nos někam jinam. Je to jen...
5