

Jediným "bonusem" této nesmyslné Putinovy války je , že ruSSko v plném rozsahu předvedlo světu papírového tygra na dřevěných nohou . Kromě primitivního vyhrožování atomovými zbraněmi nemá ekonomickou ani vojenskou sílu válčit se středně velkou a průměrně vyspělou zemí . Natož s velmocemi , nebo vojenskými pakty.

Může někdo od stbáckých práskačů , fašounů a komunistických papálšů čekat něco jiného než špínu a lži ???
1