Voliči Motoristů a ANO by si každý den ráno měli dát před zrcadlem pár facek za tuto reprezentaci.
Větší ubožák než Macinka snad ani neexistuje.
To se Strnad napakuje až je za pár kaček nakoupí.
Už vidím, ty kecy ze strany představitelů ANO,, že Ústavní soud je podplacený a podobně
trapné.
náš premiér by si z něj měl vzit příklad
Typický Babiš. Vycucnout něčí popularitu a potom ho jako nepohodlného pitomce odkopnout
Jinými slovy pozemky získá firma Tykače za 160 mil. tj. za 800 Kč metr čtverečný. Tomu se říká super kauf
Dva hnusní estébáci. Lidi proberte se
Mílovými kroky k autokracii a diktatuře.
Když se zdraží tak paliva zdraží hned. Když se zlevní tak to bude trvat několik týdnů. Klasická vychcávka
Geosan a Metrostav. Dvě firmy, které jsou pro prachy schopny uplatit kohokoliv.
Voliči Motoristů a ANO by si každý den ráno měli dát před zrcadlem pár facek za tuto reprezentaci.
11