

Pla cený seznam, ( smlouva o službách s hradem), nám předkláda článek který prostě říka chceme aby stát řídíl přes svou marionetu nikým nevolený kolář,bez porověrky. několikrát denně nějaký článek který dehonestuje legálně zvolenou vládu.
Budou prezidentské volby a domnívám se, že lid navzdory novinářum, neziskovkám, zbrojařům a válečným štváčům se pokusí těchto břemen zbavit. Potřebujeme vrátit rozhodováni lidu tedy politikům.

opoziční loutka si uzurpuje moc, není vyloučeno, že jim voleni ústavni soudci rozhodnou jak je jejich zvykem ( důchodci jsou škoda - jejich platy jsou povinnost).
Nu což, ať tak či onak za rok jsou volby a skupina která nevolila tohoto uzurpátora se může a musí dohodnout na jiném prezidentu. Pak budou kvičet ještě víc a někteří bonzovat až na měsíc.

Šídlo neobjektivní novinář placeného seznamu, bude vždy hanit kohokoli , kdo zarazí penězovod ze státu do kapes jeho podporovatelů, živitelů, či jeho politických prominentů.
Šídlo si neuvědomuje, že AB Vyhrál volby mimo jiné slíbem, že zarazí koncesionářské poplatky, které byly zvyšeny jeho fioalovou vládou.
Volič rozhodl a AB má konat - tedy připusti stávku ČT a rozhhlasu a přijat rezignaci všech stávkujících zaměstnanců. Propoaganda placena z kapes všech má být ukončena.

Dle mne v Praze může uspět jen ten kdo ví že pohlaví je nekonečné množství, že pokud útoči nato je to obrana- pokud jiný je to válečný zločin, pokud strana či vláda dotuje a dává peníze na dluh neziskovkám a "veřejnoprávním médiim", je vše vpořádku dluhy maji platit nadbyteční důchodci.
Pro všechnu tu extravagantnost Prahu jako město mám rád a obdivuji Pražáky, že si tak sedli- príma skanzen (Novotný P. Hřib jsou opravdu jedineční zástupci této skupiny vyvolených).

Doporučuji stávkovat pořádně a nekonečně dlouho. - Vysílani vypnout, nic nedělat! Během pouhého měsíce bude zřéjme a patrné, komu ta propaganda, uplacená zvýšenými kon. poplatky (fialovou chuntou) bude scházet.
Zjevně budou kvičet pouze : komunista pávek, opozice, pracovnici přisáti na cecek televize, kteří na úkor celé společnosti tedy i voličů stávající vlády, křivili mediálni trh a informace ve prospěch kvičících.

Zločinecká organizace si nepřeje aby ji demokracie křížila cestu. Chtěji rozhodovat na základě zkorumpovaných médii a financováním zločinem. ( dozimetr, Bitcoin, neziskovky, jejich nezávisla veřejnoprávní média, která hlásaj pouze v jejich prospěch).

babiš v křesle sedí půl roku přesto si fracek, (zlodějů lapků a vrahu - mysleno pirát), dovoluje kritiku, když on sám se ještě ani slovem neomluvil za totálni propad politiky minulé vlády kde seděl. - lhali v předvolebních slibech, zvýšili daněpoplatky, stavební řízení nikde, ve vládě seděli a byly strany založené a financované zločinem.

Okamuru nemusím a ani nevolil. Ovšem obavy z toho kdo co říka mám pouze z jednáni prezidenta a vedení senátu. Už dávno jsou jejich slova a činy dál než byli komunisté před revolucí. ( rétorika zákazu, válečného štvaní, probruselského patolizalství, dampingova podpora vybraných)

Nic jiného jsem nečekal, Musime sami při volbách rozhodnout, kdo nás bude zastupovat. Uplacené média ať už smlouvou o službách či koncesionářskými poplatky, nebo soudci nehoráznými platy rozhodujicími ve prospěch svého dobra ( důchody jsou škoda, jejich plyty povinnost, účast na akcích opozice je normálni), je to naše jediná demokratická šance jak se zbavit pijavic v státni pokladně.