Celý spor je jenom o pomstě prezidentovi za Turka, nic jiného. Logicky i historicky je to jasné.
"Summit" NATO je setkání nejvyšších vojenských představitelů členských zemí. Těmi je v ČR prezident jako nejvyšší velitel ozbrojených sil a případně ministr obrany.
20 vrcholných setkání NATO se za ČR zúčastnil prezident 19x (jednou výjimkou byl Zeman, který se musel omluvit kvůli zdravotnímu stavu).
Takže na summit NATO má jet prezident, možná ministr obrany, pak...
Ústavní právník: Prezident má se žalobou šanci - Novinky
To může být problém pro Ukrajinu.. Jak se to dovědí lidi v KLDR, tak se všichni budou hlásit na ruskou frontu a poběží rovnou na Ukrajinu. Ta nemá kapacitu je všechny pojmout.
Jižní Korea chce převzít od Ukrajiny severokorejské zajatce - Novinky
Republikáni kritizují, ale nic nedělají, aby se tohle nedělo. V minulosti měli možnost se ho zbavit, ale neudělali to. Vůbec je nezajímá prosperita USA, jen jejich vlastni kapsa a strana.
Reagan se otáčí v hrobě. Republikáni ostře kritizují Trumpovu dohodu s Íránem - Novinky
Něco se tady pokazilo, jak to, ze Rusko bylo vloni na 3. miste s 5+ milionu barelu denně a letos je na druhem miste se 7+ milionu barelu. To embargo opravdu nějak nefunguje.
USA vyváží nejvíce ropy. Jejich prvenství nahrály válečné konflikty - Novinky
Celý spor je jenom o pomstě prezidentovi za Turka, nic jiného. Logicky i historicky je to jasné.
Takže na summit NATO má jet prezident, možná ministr obrany, pak...
102