

Podle toho, jak tady "naši lidi" nadávají, tak udělal prezident správný krok. Hlupákům se neustupuje. A na Macinku platí toto : Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Tak nějak podobně to řekl Karel Čapek.

Ti, co se právě s Čezem děje, to nevymyslíš. To , co vydělává, se převede do nové firmy a ta se následně prodá. Jednorázově na tom stát vydělá, ale dlouhodobě těžce prodělá. Nebudou dividendy a my všichni ještě budeme navíc platit výstavbu nových bloků jaderných elektráren. A samozřejmě, že se cena elektřiny nesníží, naopak poroste! Stavět se mohlo právě za ty dividendy. Dopadne to jako s vodou, potrubí nám zůstalo a zisky z prodeje odtečou za hranice...

Jsem zvědav, jestli někoho, kdo zapomíná, co vlastní, vůbec najdou. A pokud ho najdou, jestli za ANO bude chtít kandidovat.