Tak tohle neprojde. Že by Kolář nebyl na summitu NATO? Nemožné.
Hrad už se i dnes nechal slyšet, že (cituji): "... hlavou jakékoliv delegace je prezident, pokud je její součástí. O tom vůbec není pochyb. A je to právě šéf delegace, kdo například rozhoduje o jejím složení".
Takže dělá všechno, aby minimálně jeden poradce (tedy on) jel, vždyť o to tu jde především.

Prezident nakonec dostane nejen letadlo ale i spoluúčast svých poradců a samozřejmě ochranku. Podle mého mínění by v tomto týmu neměl chybět plukovník Foltýn, aby si mohl soukromě a neformálně pohovořit s neodbytným Macinkou a udělit mu lekce společenského chování ve vztahu s hlavou státu.
To už je díky ÚS a PPP tak absurdní divadlo,že vedoucím delegace bude ten,kdo dál dočůrá...PPP jen potvrzuje moji teorii o komunistech před r89...Neschopní...Schopní...Všehoschopní ...a PPP patří evidentně do třetí skupiny...🤗😉
Náš domácí Michelangelo... je v reálu mazal.
UŽ, ABY TAKY MAZAL.
1 tis.