

A tak nám dezoláti sdělují, jak přemýšlejí, jak pohrdají zákony a jak moc se bojí rozhodnutí ústavního soudu. No, nic, co by mne překvapilo. Primitivismus, nízká inteligence, nevzdělanost, sebestřednost ... Ano ano, voliči šestikolky se vydali stokou. Kéž by tam už zůstali!

A mají nás tam, kde chtějí!
Už se neřeší příčina celého problému, zabýváme se jednotlivými následky.
Babiš je zločinec, který má stanout před soudem!
Proto se spojil s nickami, kterým dal moc za to, že nebude vydán soudu. Nikdy nešlo o nic víc, než o vytvoření prostředí, v němž bude moci nenažraný oligarcha okrádat stát, v němž sice žije, ale současně se paktuje s rusofilními politiky své rodné země. Koná vlastizrádně a čekám, kdy to někdo řekne...

Jurečka vždy byl, je a bude oportunista! Celá KDU-ČSL, stejně jako všechny její předchůdkyně byly oportunní. Je to příprava těchto politiků na kolaboraci s estébákem vedenou stranou populistů?
Že se anonisti obávají výsledku, kdy už i Ústavní soud potvrdí neústavní konání jejich odporné koaliční vlády, to je nabíledni. Tralalena a její kumpáni ať si říkají, co si říkají, že jejich konání je vlastizrádné, vidí, kdo nemá hubu zacpanou koblihou.

Čtu to dobře?
Můžu být fašista, ale stačí, když budu prodávat párek v rohlíku, a nikdo mne za fašistu nesmí označit?
Bacha na precedenty!
7