

Jestli chce soudruh guma zelená vidět Turky, ať si pustí v pátek ráno MS ve fotbale. Kdyby to nenaladil u své stávkující PR agentury, vysílá to i Nova. A třeba i soudružka politručka zvládne objednat i nějaké chlebíčky. Udělat je, to ten rudý hnus na politické akademii KG jistě neučili.

Kdyby měl průměrný Čech zaplatil 600 tisíc na dani z příjmu, tak by si musel najít sponzora, který by mu rozdíl z výdělku a daně doplatil. A to bohužel není jediná daň, která se platí. Nebudete tomu věřit, ale najdou se i takoví dezoláti, kteří se občas chtějí najíst a nepasou se na louce.

Za podporu a adoraci nacistů by prakticky všude bručel. Bohužel se najde spousta lidí, paradoxně hlavně u nás, kteří to omlouvají a co je ještě horší, schvalují.

Chudákům v USA se ve velení bezpečnostní agentur roztahují Rusi, aby mohli šířit protiukrajinskou propagandu. Ti to dopracovali... Jako by jim náš bývalý ministr propagandy nepřikázal, že pravda se neříká.

Dotaz byl, co má Banderistán společného s EU.