Běhna a zlatokopka co dala snad každému, kdo měl BMW káže o morálce. To je dobré:)
Vsak máte ve svých řadách luxusniho JÁ JSEM PRÁVNÍK Rajchla:)
Vemeno z SPD co by rada radila lidem s financema neni schopna ani odejit z prace!!
do 2 let tam nebudeš ty ty šašku
V pořádku že umělci odmítli. Někomu kdo spolupracoval s STB se neuhýbá!!! To že on nechce nedivím se. Strach je velký. No prostě Motorista
Spodina se slejza u vypite makovice
Doufam ze lidi brzo dostanou rozum a vyprasskaji SPD a Motoristy z mapy ČR!!!!
Dobytek tvého typu svědomí nemá!!! Natož čisté!!!
To je ten kristalove cistej borec co chtel nasim obcanum na narodni tride "hajlovat do ksichtu"??
Aneb pos.al se jiz pred zacatkem. Nebot videl ze tam voli lide s mozkem.
V zivote nepracujici ruda bestie Konecna muze v klidu kolaborovat stejne jako jeji fotr!!! Duchodci ji tam prohlasuji tem je uz fuk co tu bude po nich. Je to k zbliti!!!!
V pořádku a 11% !!!!!!! Tolik Komančů snad v ČR není
Běhna a zlatokopka co dala snad každému, kdo měl BMW káže o morálce. To je dobré:)
12