
Mám rád, když mi v diskusi někdo oponuje. Ale s využitím vlastních argumentů, ne za pomoci nadávek, holých prázdných vět a vlastní hlouposti. 😉

Mám rád, když mi v diskusi někdo oponuje. Ale s využitím vlastních argumentů, ne za pomoci nadávek, holých prázdných vět a vlastní hlouposti. 😉
Skvělou zprávou je, že se téměř všechno dá sehnat jako audioknihy. Pro mě je to také český TOP spisovatel detektivního žánru. Asi nebude náhoda, že ty nejlepší příběhy píší lidé z branže. Viz slovenský Dominik Dán.

To co se u nás v posledních letech stalo s politikou, tak za to všechno můžou jen a pouze samotní voliči. Kdyby jim vadilo lhaní, podvádění a kradení, tak by vystavili politikům u voleb vysvědčení. Jenomže ten největší problém spočívá v tom, že také tito voliči lžou, kradou a podvádějí, takže v tom nespatřují nic nepatřičného. Je to začarovaný kruh.

Lidé to nejspíš dělají z toho důvodu, že se AI chová také slušně. Na rozdíl od většiny lidí. Je zajímavé, že slušnost nemá nic společného se vzděláním. Můžete narazit na slušného dezoláta i vzdělaného člověka. A nebo naopak. Podle mě je to celkem zajímavé zjištění. Až na vás někdo bude někde ječet, zkuste mu slušně odpovědět. Mnohé to vykolejí víc než nadávky.

Burza je úžasná věc. Protože provozovatel nemá žádný zájem na tom, úspěšné sázkaře limitovat. Naopak jim nabízí lepší podmínky, aby si je udržel. Ale problém je, že zajímavý kurs se v drtivé většině vypisuje na příliš malou částku. A dravců se na ten kurs pokaždé slétne nepočítaně. Takže je ve finále stále nejvýhodnější sázet v Asii.

Tresty jsou směšně nízké. Vyplatí se být šmejdem. A když jsi šmejd, volíš Babiše. Začarovaný kruh.
7