Poděkoval bych celému týmu a provedl personální obměnu. Začal bych u trenéra .
Autor článku má nutkavou potřebu vyjadřovat se k věcem o kterých nic neví ani jim nerozumí.
Všichni nadávali na předchozí vládu tak mě bude zajímat co budou říkat na tuhle bandu .
Doporučil bych všem umělcům aby se k němu zachovali jako se chce chovat Marcinka k prezidentovi. IGNOROVAT.
Ten pán se učil počítat od dluženy :-)
Takže zase jen mlel ho..a. Proč mě to u Metra Pacinky nepřekvapuje. Naprosto nekompetentní člověk. Ten by nezvládl vést ani moštárnu.
Nejlepším místem pro setkání by bylo v Hágu. Po zavření Putina nebude problém uzavření mírových dohod.
Co čekat od člověka , který má přezdívku " Vidlák". Jsou věci které hovoří za vše a tohle jedna z nich.
Poděkoval bych celému týmu a provedl personální obměnu. Začal bych u trenéra .
5