Doufám, že už tento pán s tím nebude mít nic společného.
👍
Z komentářů čiší velká flustrace fanoušků pražského béčka.
Spolčili by se kdykoliv, ale on je nikdo nechce.
Republika spíš nemá ráda Dědka.
Starýho psa novým kouskům nenaučíš.
To si spletla datum. 1.května teprve bude.
Spíš bych vyměnil vedení.
Více mediálních než sportovních aktivit. Jediná která nejezdí v národních barvách.
Trochu soudnosti by neškodilo.
To to pěkně začíná.
Na dřeváky ani zadarmo.
Doufám, že už tento pán s tím nebude mít nic společného.
54