

To jste si měl pane Babiš uvědomit před půl rokem. Pan prezident vám psal dopisy, měl jste s ním schůzku. Stačilo se domluvit a svět by vám nesmál. Ale to by jste nesměl být poseroutka, který se bojí, že ho P.S. vydá soudu. Škodíte ČR na všech frontách. Odstupte !

Názor pana Gerlocha beru. A proto se včera o předběžném rozhodnutí na ÚS hlasovalo.
Jestli dobře počítám 9 pro, dva proti.
Takže slovy Járy Cimrmana. Můžeme mít jiný názor, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak vše, co proti tomu můžeme dělat.
P.S. Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné.

Hezky to pan Švanberk shrnul. Ale stejně se tu budou již třetí den ozývat pořád ti samí ublížení odborníci na ústavní právo z Vysoké školy života. Kdyby byli alespoň vtipní. Nejsou, jsou trapní. Zajímavé je, že takto nekřičeli, když Ústavní soud rozhodl, že Okamurův slepenec stran a straniček není koalice...
11