No porno by mohla točit dál.
No tak ještě měsíc a budou v Moskvě.
Napsat něco podobného o prezidentovi nebo něco o opozici,tak mě vymažou.
Zdechovský,Nerudová a Rakušan,ty mám rád. Super trojka.
Máme tady fajn spoluobčany žijící na černo.
Tak málo? Měli jim dát hned alespoň půlku.
Já bych prezidenta na neformální večeři vzal. Přeci nebude o hladu.
To to tam bude vypadat.Ostuda a zmar .
Kluk jeden jak se rozepsal.
Má pravdu. Ukrajina do EU nepatří. Byla by to finanční sebevražda celé unie.
Svou rychlostí ÚS dokázal,že není nezávislý.
Aby ne. Za Stardance vydělala milióny.
No porno by mohla točit dál.
8