

Hlavne pan prezident nema moc vykonnou a plete si rezim v kterem byl vychovan. Mame parlamentni demokracii, zvolili jsme si v demokratickych volbach zastupce lidu a Vy prosim jezdete na motorce, s politruckou na vylety za statni penize, vzdyt uz aji ona bere nesmyslny plat a vladnuti nechte na vlade. Dekuji

„Nechceme zasahovat do pravomocí vlády a respektujeme to, že vláda je vrcholným představitelem výkonné moci, a i to, že v zahraniční politice má zásadní a rozhodující slovo. Toto není rozhodnutí o tom, že snad vláda v zahraniční politice je prezidentovi podřízená, je to jen otázka na ten jeden summit,“ Chapete to? Otazka na ten jeden summit?! Ne, je to vymezeni prav prezidenta! Prezident nerozhoduje jak v USA. Jsme parlamentni demokracie.

No jeste aby ne, kdyz ji minula vlada dala plat 100tis mesicne...
3