Rodinný přítel po boku Kolář rozsudek zveřejnil už den předem.🤮
Ať dá Pávek žalobu že chce být vedoucí a sedět u okna.Když to rozkáže ÚS tak to za 24 hodin má jisté .
Ono někdy dlouho trvá než se zveřejnění jméno agenta který předával zprávy z NATO na východ.
Já bych ho tam nechal. Sice nemá žádnou taktiku ale potřebuje 500 000 Kč měsíčně.
Prolhaný dědeček který bere 500 000 Kč měsíčně. Žádná taktika . Trenér kterého vyhodí z Plzně je dobrý pro nároďák.🤮
Tak díky Pávkovi a ÚS se vracíme k totalitě .Jsem zvědavý jestli odpůrce budou zavírat.
Když velitel soudruh Pávek nařídí soudruhovi Baxovi jak má rozhodnout tak není cesty zpět.
Už se těším až řekne Trumpovi vám ruku nepodám jste odporná bytost. Já jsem soudruh Pávek prezident České republiky.
Jsem rád že se omluvil těm na které se ÚS vykalel. Ale šel na ruku hradnímu bolševickému nadčlověku který na občany kálí.
Po vzoru Klementa Gottwalda tady po bolševicku nastolím pořádek. Jsem na to vyškolený. Pro odpůrce soudy jak s Horákovou.
Pávek vycvičený Varšavskou smlouvou za Brežněva s totalitním myšlením to byla výhra pro všechny co zvonilli klíčema proti komoušům.
Zvláštní . Lidé zvonilli klíčema proti komoušům a teď by chtěli aby tady soudruh Pávek vládnul jako Klement Gottwald . Totalita jak vyšitá.🤮
Rodinný přítel po boku Kolář rozsudek zveřejnil už den předem.🤮
7