

Už ten titulek je fakt směšný, mohlo tam být "Mamí oni si se mnou jechtějí hrát" a máma vydá rozhodnutí " Děti musíte si s ním hrát" asi tak pan prezident je trapně trapný a ustavni soud mu evidentně je za jeho jmenování věrný, že?

Tak opoziční soudruzi, nelze si narokovat něco co vám neptří, o to víc když uatava řiká to samé. To by mohl pan prezident treba dělat rozpočet na obranu a kritika by mohla apdat na hlavu premira, že v rozpočtu má něco na co nemá prachy a tak by to mohlo jit i dál. Třeba že by váš šéf vám nařizoval, že s vami pojede na dovolenou a vy mu to zaplatite apod. Za vladu jedná premier za rozpocet nese odpovednost vlada a zahranicni politilu dela vlada. Tal samo...

Daně maji platit všichni, každý by měl začit u sebe a neukazovat na ostatní, pokud budou některi kricet a presvedcovat se že jini neplati dane tak oni taky nebudou tak to asi neni spravna cesta. Dost casto slysim, od OSVČ stat mi nic nedava tak proč bych platil daně. No to je velká mýlka, bezpecnost, silnice, skolstvi a pod nejsou zadarno. Me to taky stve kdyz vidim kolik odvadim , ale co uz.

Doufám že ustavní soud projeví značnou dávku nestrannosti a rozhodne správně. Nemůže být něco v tomto světle nejasné. Já mám jasno jak by to mělo být, nicméně rozhodne ustavni soud. Bude zajimavé sledovat, jestliže rozhodne ve prospěch Pavla, jak bude vymáhat zapis na seznam delegace.

Pokud umite pocitat do 20 dokazete si spocitat, ze jestli na vyrobe cinskeho auta se podiki 20 zemstancu za par drobnych a material a energie taky, tak nemec ktery plati plat svym zamestnancum slusne na jejich pomery a material a elektroniku nakupuji z venku a energie jim zatizi Uršula tak je jasne ze ono auto nevyrobi jako cinani za 50 tis ale za mnohem vice. To jsou jen laicke pocty a kde jsou dotace Ciny . Proste pokud se nevzpamatujou tak opravdu budou koncit.

Pavla může kritizovat jen velikán morálni autority, píšete, no to je těžké, když o tom kdo je morální autorita rozhodujete vy sama. Ty, které jste jemovala uplně neodsuzuji, ale mám k nim vyhrady, včetně Havla. Takže kdo je tak čistý, že by mohl kritizovat. Je opravdu zarážející jak moc chce Pavel jet do Ankary. A jistě za tín není morální princip, ale podle mě vypočitavost jeho chlebodárců. Asi tak
259