

mě se líbí i líčení i účes, ale z vlastní zkušenosti vím, že jemné vlasy prostříhat je pak náročné na úpravu doma, jednou jsem to zažila a bylo to víc jak dva měsíce peklo, každé ráno jsem to musela namáčet a fénovat, budila jsem se jak děd Vševěd

paní zhodnotila svoje možnosti a řekla to manželovi, to mi připadá velmi zodpovědné.
Já jsem se starala několik let o manželovu babičku a pak i jeho maminku, která měla rakovinu žaludku, byla skoro ležák, těžký diabetik a v poslední fázi měla demenci, ale spolupracovala. Bylo mi 42 let. Teď mi je 59let, starám se o své rodiče (nákupy, odvoz k lékařům, občas pomoc s úklidem) a kolikrát si říkám, jestli bych se dokázala (fyzicky zvládla) o ně starat celodenně...

Je to tragedie, jak samo roční dítě vyndalo z hračky samotnou baterii?
Máme několik hraček pro vnoučata a hrající knížky, kde jsou tyto malé baterie, ale všude jsou jištěné víčkem, který má 1-2 šroubky, dig.teploměr má taky šroubek než se dá baterie vyměnit.

to je šílené, nic se nemění, přesně takhle zemřel v roce 2007 můj bratr, záchranka ho odvezla do nemocnice, odkud ho poslali domů, druhá sanitka za 6 hodin a zemřel na operačním stole, po dvou letech vyšetřování taky nenašli žádné pochybení ačkoli soudní lékař tvrdil, že nemusel zemřít, lékařka na oddělení bez atestace prý konzultovala po telefonu ...

doufám, že si paní u té proměny odpočinula, víc nezískala, její vlasy byly lepší, než to co jí tam vytvořili, ale dobře odroste to...šaty za mě ok i s tím páskem, celkově to ale není povedené, proč se nezamyslíte než něco takového provedete, to má být práce profesionálů, jako odpočinek pro maminku, která se chce cítit líp?? Já jsem podstatně starší, ale v něčem takovém bych nedovolila aby mě fotili