Proč jsem zablokován-----
Na nic jiného než kladení věncu se nehodí.
Jestli to ustavní soud stihne tak je jasný komu hraje do karet pak ale nechápu proč tuto instituci vlastně financujeme když má být nestranná.
Samozřejmě to vyhraje přece mu toho dudlíka nevemou mohl by plakat.
Je to sprostej udavač koneckoncu má na to školy.
Jednoznačně zrušit toto opoziční médium.
Atsi tato tlupa fijalovejch patolízalu klidně stávkuje stejně to většinu normálních lidí nezajímá .čt.jenom rozeštvává.
Ta banda nacistu si žádný vyznamenání nezaslouží.
Je to nacistickej šmejd.
Ten nacistickej mezmozek to má stejně spočítaný.
Pepa je největší rozdělovač arozeštvávař v republice.
Pepa neustále pomlouvá a špiní vládu dělá jenom ostudu .
Na hlavě huso vhlavěb pusto.
Na nic jiného než kladení věncu se nehodí.
5