

Nic si nedělejte z těch hejtů babisovych koblih a ruských trolů, kterým by se nejvíc hodilo priskrtit kritická a objektivní media. Většina posluchačů a diváků je za vámi! Je to červená linie a zpět totalitu a Orbanistán nechceme, jako teď mají chudáci Slováci.

Myslíte luslxusní sociální, demokratický stát, zahraniční politika, za kterou jsme se nemuseli stydět, nerozebrané neziskovky, fungující protidrogová politika, kultura a na státní moci nezavislé financování v.p. médií? Bez Slovakú, Japonců a Maďarů v čele táhnoucích tuto zemi na východ, k rozdělení a do pekel?

To je velká pravda a vláda hulvatů by se za tento svůj vliv měla zodpovídat. Je třeba o tom hovořit, protože jim samotným to nedojde. Proč někdy kromě vychcánků nenaslouchají odborníkům? Odpovím si sama. Protože jsou sami vychcánci.

Moc hezky napsáno. A důležité je i upozornění na to, ze Macinka a SPD i Babiš zpochybnovanim rozhodnutí dopředu hazardují se státní strukturou a víru v soudní spravednost. Důsledky ani jim nedochází a staví nás na úroveň Fivostánu a Orbánistánu.
29