No na postup ze skupiny jestli to dobře počítám jsou potřeba 4 body. Tzn výhra nad JAR a aspoň remíza s Mexicem... no nalejme si čistého vína... nemyslím si.
Prohra bolí, ale postup není daleko. Co teď Češi potřebují a co rozhoduje?
Klasický pokrytectví ANOfertu. Malá je hrouzně hloupej člověk, to se jen taknevidí. Za mě---- ať ta opozice tu sněmovnu klidně zablukje. Ať dá Babišoj a Okamuroj ochutnat vlastní polívčičky pořádně. Jen houšť
„Jestli chtějí válku, mají ji mít.“ Sněmovně hrozí úplná paralýza - Seznam Zprávy
vrací úder.. 😄 😄 Každej ruSSkej sportovec odpoví stejně. Já přišel sportovat a o válce mluvit nebudu. jsou to srabi který se nejsou schopný ani postavit za svoji národní ideologii zabíjení.
Ruska vrací úder Ukrajince: O válce mluvit nebudu. Nevím, co vám řekla. Já přijela hrát tenis
Podat kompetenční žalobu. A já bejt prezidentem, tak bych Burešoj aspoň slíbil, že každej jejich zákon budu vetovat. Ať si to užije ušoplesk.
259