

No comment,restrikce a vybírání na policejní svačinu.
Místo toho,aby přeprogramovali křižovatky a problikávala zelená a i vyklizovací šipka!!
U nás bohužel rozhodují natvrdlé mozky a pak pikáme všichni,protože se jak ovce nedokážeme ozvat!!

Není možné nedomluvit se a podnikat zde!
Nota Bene ,podhazovat ceny.Bydlet v autech ATP.Sjednotit ceny a je to.Bolt platí daně v zemi kde má sídlo a tady zaměstnává cizince za mizernych podmínek!!! Katastrofa a kvalita služby stojí za to!!

To je OSTUDA!!! Konec komunistických pohrobkům,kterí proditujiyz jakéhokoli systému!!!
8