

Pavel se snaží prebrat moc v tomto státě pro cizi moc, poté co bývalá 5kolka zklamala. Tusil jsem, ze jeho zvolení je obrovský průser, ale že az tak velký jsem si nemyslel. Ústavní soud si myslí, ze může řídit tuto republiku společně s hradem a 5kolkou. Mohou nařidit cokoliv. Bohuzel, je to cesta k podřizenosti a rozbití české státnosti a připrava na válku, kterou plánují v Bruselu na rok 2030. Doba temna, která zacala v roce 2021 pokračuje. Nas zachrani...

Jiný vědecký konsebzus se shoduje na tom, ze jsou to přirozene cykly. V dobách kdy clověk nebyl byly stejné cykly. Ano otepluje se, ale ne vlivem clověka. Oteplování bylo zmeuzito k terorizováni obyvatelstva různymi zákazy a přikazy, emisnimi povolenkami a dalšimi nesmyslnými nástroji, jejíchz jediným účelem je vybirat stále vice peněz od obyvatel zemí, jenz jsou členy EU

Tak vcelku je s podivem, ze ještě k tomu nedoslo. Cervených car bylo hodně a NATO stale vse vyostřuje. Teď jejich uderna pěst chce diktovat Bělorusku, co ma mit na svem územi. Utoky NATO (jakoze ukrajinské) do vnitorozemi Ruska to uz je hodně přes všechny cervené čáry. Na KLDR by si to nedovolili, ti by neváhali. NATO využivá slabosti Putina, ale on taky může být sesazen a pak to nabere hodně nepřijemný spád. Ja valku nechci, vím moc dobře, co zbraně dokáží

Nawrocki je pan Prezident s velkym P. Stojí plné na straně Polska, nenecha znesvěcovat pamatku umucenych Poláků sadisty z UPA. Jak to mohl Zelenskyj udělat a pojmenovat po těchto sadistických vrazích svou armadu to normalni clověk nepochopí, to můze schvalivat pouze fasista. No Zelenskyj zapominá, že bez nasich peněz by uz davno nemohl posilat Ukrajince valcit. Snad po přištích prezidentských volbach u nás odebere novy prezident rad Bileho lva Volodimirovi...

Je veřejná informace, že Volodimir bude vyměněn do podzimu. Mediální propaganda hořicích moskevských střech nemá úcinek. Situace na frontě je jasná. Dnes drony mohou vyskat i jemencani a nadělat škody. Obávám se, že se v brzké době dočkáme sedceryvných záběrů náhodně se vyskytujících novinářů v místě uásahu, u kterých opět zahynou ukrajinštti civilisti. No nýt Zelenským, raději fakt zmizím

Stejně bych nikdy nevěřil, že Karvinou za výhry nad Plzni a Jabloncem v poháru stihne likvidace. Bylo to asi z hlediska nejbohatších klubú česke ligy nutné, aby si zajistily, ze toto si uz dalši menši kluby nedovolí. Z tohoto hlediska je to majstrštyk, to se musí uznat. No a Plzeň si nakonec tu evropskou ligu zahraje a připise si dalši peníze. Pak bude mit ještě větši moznosti likvidovat nepohodlnou konkurenci. Bohuzel, pravo v Česku je slepé, vše je koupeno

Debata s občany...je to jedno velké divadlo, par lidí zmanipulovanych (proto i důraz na placení médiích, které verejnost manipulují, což je hlavně ČRo a ČT), ale z větši části kompars. Divadlo ma za úkol přesvědcovat lidi o hrozbě z Ruska (což je naprostý nesmysl) a s tim související snaha získat souhlas vystrašenych obyvatel s navysovanim výdajů na zbrojení, zde platí opět, že za všim hledej peníze, Pavel je ovladán Kolářem, ten slouží zbrojní lobby, tak je to jednoduché vážení

Ten Zelenskyj už nevi jak tu Evropu zatahnout do valky Gliwice po padesáte třetí. A pojede dál...a doufá, ze to vyjde. Nevyjde. My mu totiž nevěřime naprosto nic a dle toho budeme volit. Jen je třeba dohlidnout , aby se volebni sliby plnily, munični iniciativa už neměla být

Zde na Seznamu mě nic neudiví už. Posledni dobou tu tak casto na diskuzi nechodim, lepši férovějši diskuze je na X, ale čas od casu se rád pobavim a ty perličky tady, tomu sem tam neodolám. Najit něco důležiteho na zvolaní urá, to uz chce fakt bujnou fantazii a ty komentáře lepševiků to jsou skvosty

Ja už varoval dopisy poslance z koalice za můj volebni obvod před nesplněnim volebnich slibů. Pokud nezruši tyto poplatky, prijdou o své volice. Jsou povinni splnit volebni slib. Samozřejmě opozice bude svá média branit. Asi nejspravedlivějsi řeseni by fakt bylo poplatky zachovat. Ale jako dobrovolné

Macinka má naprostou pravdu. Ustavni soud je plně na straně 5 koalice a hradu. O tom nelze ani na chvilku pochybovat. Chove se politicky, nejhorsi je, že má neuvěritelnou moc, i kdyz ji nedostal ve volbách
58