

No ta hrozba je reálná. Válka se z Kyjeva přesunula do Moskvy a bohužel rusáci nedovolí , aby prohráli . Až budou v úzkých ,tak ji použijí . Otázkou je jak silnou a nebo s ochuzeným uranem. Rus musí prohrát válku ale pocit musí mít ,že jí vyhrál . Je to jako Tramp válku s Íránem prohrál ,ale vykřikuje ,že vyhrál . Tak to musí být s Ruskem

No , historicky a fakta víme že několik civilizací vymřelo Mayové, Inkové, Hopiové a tak my musíme také vymřít . Tedy většina , aby se udržela posloupnost a země , aby nabrala sílu na další civilizaci . Tak to je a žádná jiná i když se to bude oddalovat, tak nakonec to stejně přijde .

No chodily jsme do kina na sci-fi filmy laserové meče , Terminátor atd . a pak po skončení kina jsme se smály. No bohužel stačí film Terminátor a stává se skutečnou realitou ,,soudný den započal " . Otázkou je kdy to vypukne až počítač převezme plnou kontrolu nad řídící počítače a člověkem.

Evropa by měla Trampa ignorovat a dát mu najevo ,že je nežádoucí ,když říkal a vzkázal Evropě ,že se musí postarat sama o sebe . Nyní tak Evropa činí bez USA a neměla by přizvat k jednání . Možná by to Evropa měla posoudit se Zelenskym ať si vybere s kým chce jednat . Nicméně by Evropa měla také říci koho si Zelensky vybere , tak to bude mít geopolitické následky a tím dá i najevo suverenitu vůči USA .

No, v Moskvě mají také chrámy např. Chrám Vasila Blaženého . Je to špatně velice špatné útočit na kostely chrámy , kde lidé nachází úkryt, klid, útěchu atd . Nicméně Putin by jsi tohle měl rozmyslet , pak by nic jiného nezbývalo než použít jeho psychologickou taktiku .

No podle Al článku mi to přijde následně škatulkování: 20-40 let jsi výkonný,tak makej ,40-60 let jsi vedlejší zbytečný produkt , ale dobře ještě nějakým způsobem s tebou počítáme ,60-61 let ekonomicky se nevyplatíš a tvé náklady na zdraví jsou neskutečně vysoké tak tě utratíme a nebudeš zabírat místo . Lidí je dost . Bohužel takovou budoucnost za XXX let vidím ,jak Al přebírá nad námi kontrolu a rozhodování

No vzhledem těžké brigády bych polemizoval . Tank leopard 2 má dostřel 10 km je těžký a finančně dráhy vůči houfnici Morana 2 , která má dostřel 41 km na podvozku Tatra a je mnohem levnější . Počet ran za minutu stejný . Vzhledem k tomu , že i dnes tanky vůči VÁZE stejně jezdí mimo těžký terén po cestách i lesních , tak Morana také a možná že má lepší dostupnost v terénu / Tatra nezná bratra 😁/ . Co se týká proti vzdušné obrany je bohužel pravda a tak ať...
1