

EU proč to nazývá půjčkou Ukrajině, když všichni víme, že
peníze už nikdy neuvidí zpět. Jak dlouho bude EU cpát
naše peníze zemi, kde si vyvolení, staví paláce a ukládají
peníze v zahraničí a běžní lidé si jezdí k nám pro
podporu. Takhle funguje systém, když mocní přestali používat
mozek a je jim jedno co bude dále.

Pořád se mluví o zneužívání dávek utečenci, ale ve skutečnosti
se nic neděje. Proč zvednout zadek a zjišťovat situaci, takhle
je to pohodlnější, stát to zaplatí a lidem zvedneme daně.