

Bohužel má paní Vášáryová pravdu. Jak tu píšou nějaké zoufalky, ža je to zlá babice, doporučuji si přečíst knihu plnou otázek a odpovědí Než zmizím. Není zlá, je to velmi chytrá, inteligentní paní s naprostým přehledem.

Dík vládě, která školství neustále "vylepšuje" se stává výuka naprostým paskvilem. Dříve jsme uměli násobilku, sčítat a odečítat zpaměti, dnes děti ztrácí logické myšlení a je to naprostá katastrofa. Nevím proč rušit výuku cizího jazyka od první třídy. Ty děti sice neumí číst a psát, ale škola hrou není tak špatná. Děti v tomto věku si hodně pamatují a ve vyšším věku se jim to neztratí, naopak. Ano výuka je naprosto chaotická.

Macinkův poradce,bude chytrý asi tak jako Macinka sám. Klause do NATO vláda vzala a nedělala s tím takové obstrukce jako Babišova vláda a spol. Fakt je to prostě trapná komedie kde hlavní roli hraje ubrečánek Macinka.

Mnoho lidí totiž těžko rozdýchává, když někdo dokáže říct vlasní názor nahlas a tak hned křičí něco o opozici, ale ona je to demokracie. To tato vláda příliš nerozdýchává. Kdo s nimi nesouhlasí je oponent a tečka. Pan prezident je to nej co nás mohlo momentálně potkat a je to slušný a tolerantní člověk.

Blondýna promluvila. Jak je vidět,špatně vše sledovala a jen se ztrapnila.
34