

Babiš neoprávněně načerpá dotace, takže mu je nakonec proplatíme my.
Za ty naše peníze nakoupí na Ukrajině levně obilí, řepku, kukuřici a další komodity. Zároveň na ně nadává, aby zlikvidoval svoji konkurenci.
Ale sám nám je prodává a lže, že to z Ukrajiny rozhodně není.
Za vydělané peníze teď začne nakupovat naše pozemky, protože zavede předkupní právo na prodej pozemků těm, kteří na něm hospodaří.
On si za naše peníze koupí celé Česko - je to génius!

V jedné věci je tento článek velice zajímavý. Po jeho přečtení člověk pochopi, proč se Babiš pokouší rozvrátit systém české protidrogové infrastruktury.
Naletěl generálovi Frydrychovi. Misto jemné a inteligentní regulace se začne používat kladivo.
A když je řešením kladivo, každý problém vám casem přijde jako hřebík…

Co myslíte, zaútočí na Prokopa daňová kobra? 😄
53