

Takže to shrňme, když už přiznání nějakých faktů, tak v překrouceném kontextu, zamlžení skutečně příčiny současné situace. To je prostě výstavní skříň demagogie.
Smutné jé, že týhle žvásty slyším i od některých našich spoluobčanů.
P.S. jedna perla z nedávné doby, co se šíří mezi prostým lidem: ta jachta, co na ní varovně střílela russká válečná loď, nebyli britští důchodci, ale piráti, co se chystali na loď zaútočit.

Problém je, že v oné biblické době byl prorok schopný a ochotný se poučit. SPD, resp. její vedení štědře mentorované russkem na dýcháncích pořádaných jeho papaláši, se bude těžko chtít poučit. A Bureš? Jeho provalené rejdy dotačního mafiána a podvodníka mu znemožňují přivést skřety z SPD k rozumu. Krejou mu záda a drží ho v hrsti příslibem zachování imunity.

Ta krysa z Kremlu nemůže ukončit válku. Tím skončí i on sám. Na jeho rozhodnutí válčit závisí bohatnutí hrstky rusských oligarchů, co ho drží u moci. Dokud tahle verbež neskape bude russko válčit a škodit. A tohle zlo bude jako rakovina prorůstat do světa kolem. Bělorusko nám budiž odstrašujícím příkladem a hned po něm Fico a jeho klika na Slovensku

Proč je akce smíření kontroverzní? Toť otázka v titulku článku.
No já bych řekl, že je kontroverzní hlavně postava některých blbů v současném vedení našeho státu, kteří se snaží na neustálém podporování nenávisti získávat politické body.

Nechali se ovlivnit obrazem v médiích... Takový obraz se nedá vytvořit, to lze vidět jen v originálním podání.
3