

Chtěl bych vědět, strašně rád vědět, kolik procent lidí dnes sleduje a poslouchá zmíněná média. Vše kvalitní už bylo dávno natočeno, zpravodajství jde také kolem a kolem reality. Sport,kde v hlavní roli hraje korupce už mě nezajímá. V rádiu slyším že na druhé straně republiky sjelo auto do strouhy a stojí tam doprava... Nic mi to neříká. Těch pár korun mě nezruinuje. Problém je v tom, že když byly volby, ČT šla proti Andrejovi. Tak jim to vrací.

Náš pes čip má už několik let. Možná zpočátku čipování. Akorát je to k prdu, protože je víc registrů a ten státní co já vím není. Takže má nějaký soukromý čip co doporučila veterina. V celostátní databázi není jen u soukromníka někde v Kutné Hoře nebo Kolíně. Ještě chtěli příplatek za vložení fotky do registru. Takže když se pes ztratí, nedohledáse. Jsem ze západních Čech. Tenkrát mě to vyšlo na dva hafany kolem litru. Dostal čip a zbytek jsem musel...

Je jiná doba. Mladé už nezajímá ČT a rádio. Ti koukají na jiné kanály se svobodnou volbou sledování pořadů. Co se zpráv týče, po internetu je veškeré aktuální dění sdíleno dříve než sledování opakování dění z minulého dne ve smyčce a čekání na večerní premiéru zpráv o kterých už dávno víme že sociálních sítích. A pravda se tam stejně neříká, co si budeme nalhávat.
138