

Prezident opozice . Neustále vážně poškozuje současnou vládu a tím, že jeho poradci chtějí euro a rozpuštění této země ve federální EU, poškozuje i ČR a dopouští se vlastizrady a velezrady. Prosím o prostudování příslušných paragrafů. Přesně to prezident dělá.

Když se řeklo, že Ukrajina se zpravodajskými informacemi od USA, stojí za zničením NORD STREAMU byl jste zabanován administrátory a označen jako prorusák a dezolát. Takže teď už se může říkat pravda, že Ukrajina provedla válečný akt vůči Evropě ? Jak Evropa odpoví ?

Ten kdo začal útočit a to opakovaně je Petr Pavel !!! A ponižovat rovněž začal on. Nejdříve Turka pak Babiše a Macinku - na něj dokonce podal trestní oznámení a předal to elitním útvarům policie....SMSky, které ani nebyly určeny jemu....svatá prostoto. ..ale tady aspoň vidíte jak funguje dnešní novinařina, která po většinou nemá s objektivitou nic společného.

Proč se neustále řeší nějaký Krejčík a jeho rozchod, to už je minimálně stý článek. Nic proti jiným orientacím, ale tohle mi už přijde jako mediální buzi propaganda aneb česká média my jsme taky LGBT+prozápadní orientace.

ÚS i prezident jednají protiústavně. My nemáme prezidentský systém. Prezident má určité pravomoce, ale ty současným vyjádřeními překračuje. Pamatuji si na to, jak lživě Pavlovi příznivci před prezidentskou volbou tvrdili, že prezident má jenom reprezentační úlohu. Byla to velká lež, která možná někoho přesvědčila. Už toho člověka, který je pouze prezidentem svých poradců nevolte !!!!!!
44