

Soudruh Kolář nechť zveřejní pravé důvody tohoto jejich zájmu! Vláda a její členové dokážou hájit zájmy našeho státu určitě dobře a na rozdíl od pana Koláře, či jeho nohsleda soudruha Pavla, nebudou jednat v zájmu cizích zbrojařských firem, které těm dvěma poskytují tak štědré odměny.
Čili silné karty, které ti dva mají, poškozují zájmy ČR a poškozují nás navenek, kde by nás měl prezident zastupovat a hájit naše zájmy. Což nedělá a v Ankaře určitě dělat nehodlá!

Otázkou je, čí zájmy tam chce zastupovat, když jsou zájmy ČR zastoupeny nejvyššími vládními představiteli.
Nechť prezident, vedený zájmy zbrojaři placeného poradce Koláře zveřejní svůj plán, čeho chce pro ČR dosáhnout a jak bude v souladu s vládou na summitu postupovat a jednat!
Zveřejní kde co a takto důležitý podklad nemá?
Nechová se jako státník a sám sobě podkopává svou roli

V prvé řadě to byl prezident, kdo vytvořil a následně eskaloval problém mezi kanceláří prezidenta a vládou. Takto se státník nechová. Ignoroval snahy se domluvit a naprosto krátkozrace neřešil možné dopady. Nyní trochu sklízí co zasel. Otázkou zůstává, proč tam tak moc chce jet? Zájmy ČR budou zastoupeny premiérem a těžko tam premiér jede hájit zájmy Agrofertu, který je mu neustále předhazován! Čí zájmy tam chce prezident zastupovat? Jaké pověření má? Jaký...

Tady se nabízí čím dál více otázka, proč soudruh prezident tak moc trvá na účasti právě jednaní NATO! Jaké zájmy tam chce hájit? Je tam velmi silný vliv lobbisty zahraničních zbrojařů soudruha Koláře. Pokud by Pávek jednal pouze a výhradně v zájmu ČR, nehrotil by domácí situaci, nevyhrožoval žalobami a hledal kompromisní cestu. Místo toho si staví hlavu jako malý fracek. To je to, co od prezidenta chceme? Opravdu nás má reprezentovat další úhledný, avšak...

Pozitiva? Napište týmy, které uz vypadli vedle sebe. To je nase úroveň. Rádoby hvězdy bez nasazení. Snad se nad sebou zamysli a příště to bude lepší.
1