Já osobně se divím tomu, že má někdo vůbec potřebu se vyjadřovat k různým částem těla někoho známého ( herci, zpěváci a pod.). Pravděpodobně je to jistý způsob ukájení a vyrovnávání se s vlastní nedokonalosti.
„Mám svoje prsa ráda!“ Patricie Solaříková se tvrdě ohradila proti hejtrům
Kde a kdo je ta krásná dáma???