

A co dokázala paní Finková. ? Ať byli tito politici jací byli svou zásluhu o stát mají a nikdo by je neměl odsuzovat. Oba byli prezidenti po dvě volební období což o něčem svědčí. Určitě měli své mouchy to nikdo nepopírá ale aby jakási rádo by zpěvačka by si to mohla odpustit. Vždyť žila i za jejich prezidentství. Kdyby ji tenkrát Hanka nevzala pod svá křídla tak o ní nikdo neví
.

Tak nám pravda zase jednou nezvítězila. Už vím koho volit nebudu.
5