

Když se nad tím tak člověk zamyslí, tak má velké pochopení pro vznik a průběh Francouzské revoluce. Tehdejší vznik Deklarace práv člověka a občana a její hlavní myšlenky byly na svou dobu převratné:
* lidé se rodí svobodní a rovní v právech,
* zákon má platit pro všechny,
* moc nemá být svévolná,
* občané mají mít podíl na správě země,...

Už je na místě řešit otázku, zda je prezident republiky psychicky způsobilý vykonávat svou funkci.
V podstatě jsou jen dvě možnosti. Buďto způsobilý není, nebo naopak velmi dobře ví, co dělá, a jeho záměrem — případně záměrem někoho v jeho pozadí — je očividně demontáž parlamentní demokracie.

Ale “každý” pracovník OSSZ vám řekne, že tohle je docela běžná praxe u jistého etnika (ne u všech!!), když dítěti zapíší jako otce starého člověka, většinou příbuzného. Berou pak na ně dávky, později sirotčí důchod.

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.
Snad budou soudci ústavního soudu rozhodovat objektivně a nikoliv ve prospěch člověka, který je do funkce dosadil.
Petici za zachování politické neutrality prezidentského úřadu můžete podepsat zde:
portal.gov.cz/e-petice/1557-petice-za-zachovani

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Tento bývalý rozvědčík zločinecké organizace KSČ už to ale hodně přehání.
Petici za zachování politické neutrality prezidentského úřadu můžete podepsat zde:
portal.gov.cz/e-petice/1557-petice-za-zachovani

Vůbec bych se nedivil, pokud by agenta Pávka nikam nepřihlásili. Ať si tam letí za své a domáhá se vstupu u brány v Ankaře se svými komandos a Kolářem starším i mladším. Alespoň bude legrace.
11