

Mě je zvláštní jedna věc. Válka na Ukrajině trvá již více jak 3 roky, ale najednou až nyní se má až teď masivně zbrojit? Co se stalo nyní tak zvláštního, jiného, než před rokem, dvěma, třemi? Celou dobu se "chcimírům" smáli, proč se teď nesmějí "chimírovi" Trumpovi? To si totiž nikdo nedovolí.
Proč se více jak 3 roky nic nedělo válka neválka a až nyní nás neustále straší?
V roce 2014 nikomu nevadilo, když Putin stejným způsobem jako nyní silou...

Doufám že budou rozhodovat tak rychle jako o ústavních stížnostech na změny v důchodech, tedy 18mesicu. Proč by měl mít někdo protekci jen proto ze je občan prezident.
3