

Měli jsme humry, lososa, a teď ještě smažená vajíčka se šunkou. To se nám to hoduje, když nám lidi půjčují peníze. To je ze Švejka.
Ale takhle si v podstatě žijí v té ČT. Příjem jistý díky poplatkům i od těch, co televizi nemají nebo dokonce od firem - montoven. Jistota zaměstnání v té ČT. Prostě moloch, kde už se měl dávno udělat průvan. Jo oni se tam někteří bojí, že bude méně peněz a budou muset třeba odejít i jít pracovat jinam? Nebo na pracák? Inu...

Ten úbytek diváků byl hodně vidět. Tribuna naproti "efku" úplně prázdná. Loni plná. Hic jako prase, každý hledal stín. Zázemí se zlepšuje, je vidět, že snaha je veliká. Cenová politika? Pátým rokem platím německý Sachsenring 99€. Dá se to srovnat s brněnskou "Silver" vstupenkou. Cesta zpátky do Plzně doslova martýrium. Jel jsem to 4 hodiny díky zúžení a nehodě motorkáře u Valmezu. Stálo se tam téměř hodinu. Do Německa mnohem blíž a cesta na pohodu, bez...

Pro ty co hned komentují, ale nenamáhají se hledat další info. Když už se zmiňují ty české řidičské průkazy.
Oba řidiči osobních vozidel, kteří nelegální závod v Sofii jeli, byli bulharské národnosti.Jedná se o dva místní obyvatele ze Sofie ve věku 22 a 26 let. Cizinci byli naopak dva ze čtyř pasažérů, kteří v havarovaných autech zemřeli.

No a je to teda Čech nebo Němec. Tahle pumpa je totiž Němci doslova obsypaná. A kousek za hranicemi často vidím za volantem opravdu velmi staré lidi. Mnohem vic než třeba tady v Plzni. Nic proti nim. Jen si tipnu, že 92 letý pán, pokud by byl Čech, nebude mít tak hezkého Opla. 🙂

Nedochvilnost byla na vojně téměř těžký zločin. Tohle muselo armádního generála ve výslužbě a bývalého vojáka ČSLA vytočit fest.😂 Dobře Babiš.👍 I když, jemu tu nedochvilnost i věřím. On ve srovnání se zážitkovým prezidentem tu honičku občas asi má. Pavel nestihne maximálně projížďku na motorce.

Pavel je zážitkový prezident. Včera si zajel na motorce do Brna na MotoGP a věnoval se svému dalšímu koníčku, fotografování. Setkal se tam i s Valentinem Rossim. Za své funkční období už navštívil cca 60 zemí. A ještě se něco nacestuje. No ale je pravdou, že u kladení věnců v Lidicích prý chyběl a chyběl i u kladení věnců v Resslově ulici při uctění památky parašutistů z operace Anthropoid. A tam by jako být měl!!!😡
13