

Protiamericke a protiizraelske protesty v Atenach? Nejak jsem si nevsiml, ze by propukly jakekoliv protesty po nasilnem potlaceni protestu irancu proti rezimu, kdy povrazdili 30000 vlastnich obcanu jen proto, aby se nemuseli vzdat toho sveho plynoveho a ropneho koryta. Nejsem stoupencem valceni, ale kdyz uz s tim zacali, tak at to hlavne dotahnou do konce, polovicate reseni by jen oddalili problem, ktery prijde znovu. Myslism, ze hlavne Putin ma ted...

Strasny, co se deje, a jeste zrusi koncersionarske poplatky, aby ziskali absolutni kontkrolu nad verejnopravni tv, a uz nam to tu zacina po vzoru Fica a Orbana... sup sup, nesedite nam do kolonky, co si to dovolujete? Zasunte se zpatky do rady... Co jim jeste projde?

Tady je zase nablito v tech komentarich.. nezavidte… u toho zacnete a budete se citit lepe… a ano, prezident je VIP, bylo by trochu divny, kdyby nebyl… a ja jsem osobne rad, ze podnika i takove veci… a ne jen politicke tahanice s tou vladnouci garniturou…
7